חניתה דוגס בע"מ

חנות אינטרנטית WooCommerce לממכר ציוד, מזון ואביזרים לחיות מחמד, החנות ממוקמת בנווה שאנן, חיפה רחוב חניתה 27
עמוד בית חניתה דוגס בע"מ חנות חיות בחיפה

 קצת מידע 

על הפרויקט שלפניכם

הלקוח

ג'ניה ומיכאל, 2 חברים שבבעלותם חנות למכירת ציוד מזון ואביזרים לחיות מחמד בחיפה, כל עסק רציני שמכבד את עצמו, חייב שיהיה לו אתר תדמית לייצוג העסק על הצד הטוב ביותר!

המטרה

לבנות אתר נגיש ללקוחות הקיימים על מנת שיוכלו לבצע רכישות ללא הצורך להגיע לסניף וגם להנות ממבצעי האתר, כמובן שגם כדי להגיע לעוד לקוחות חדשים ולצור חשיפה לעסק.
FULL WEBSITE SCREENSHOT

אז מה יצא לנו לבסוף 

התוצאה הסופית

בהתחלה התלבטנו המון איך לבנות את החנות, באיזה צורה, על איזה עיצוב כדי ללכת, איזה עמודים צריך ואיזה לא וכמובן איך ליצור את האתר הנוח ביותר לגולש. אחרי המון עבודה ומחיקה, בנייה והריסה. ולבסוף הנה התוצאה הסופית לפניכם, אתר יפה, מעוצב, מהיר אשר מספק את כל המידע שהגולש צריך, את כל העמודים הרלוונטיים שאמורים להיות בחנות אינטרנטית מושלמת.
עמודים חשובים באתר
עמוד חנות
באתר כזה עמוד החנות זהו העמוד החשוב ביותר, שכן בשבילו הוקם כל האתר! על מנת לתת אפשרות ללקוחות הקיימים לרכוש בעוד דרכים ויותר קלות, ואף ליצור חשיפה ללקוחות חדשים אשר לא מהעיר שלהם ובעצם לעולם לא ייחשפו לחנות המדהימה שמיכאל וג'ניה הקימו, למוצרים והמבצעים החמים שאופייני רק להם!
עמוד התחברות לחשבון האישי
גם עמוד זה חשוב מאוד באתר חנות במידה ורוצים לצבור קהל לקוחות וגם כדי להקל על הלקוחות הקיימים בתהליך הרכישה. עמוד החנות מאפשר ללקוח להירשם פעם אחת, להכניס את כל הפרטים שלו, כתובת מספר טלפון וכו' כרגע, בכל פעם שהלקוח ייכנס שוב לאתר, כל הפרטים שלו כבר רשומים ושמורים במערכת. פשוט וקל אה?

פרויקטים נוספים

HQD TECH ISRAEL – סיגריה אלקטרונית חד פעמית הטובה בעולם

חנות אינטרנטית ווקומרס לקניית סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות הטובות בעולם !

City Electric – Your NYC Electrician

אתר תדמית לחשמלאי מוסמך בניו-יורק, ארצות הברית

משרד עורכי דין – בראל לאניאדו

אתר תדמית למשרד עורכי דין – בראל לאניאדו הממוקם בחיפה ובתל אביב

מרכז מידע לציון הצדיק רבי יהודה בן בבא

מרכז מידע ושירות לציבור הרחב הכולל התעסקות בשיפוץ והרחבת המקום לטובת המתפללים, בניית בית כנסת, מקווה והכנסת אורחים מכובדת

פאי קלין ניקיון ואחזקה

אתר תדמית לחברת ניקיונות ואחזקת מבנים בחיפה והצפון, האתר נבנה במערכת WordPress ו Elementor PRO